Митно-брокерська компанія
067 549-05-67
063 873-65-77

Успіх у Ваших руках
Ми його підтримка на п'ятизірковому рівні

До Системи зберігання і збору даних від реєстраторів розрахункових операцій Міндоходів підключено майже 197 тис. одиниць касової техніки. Це складає понад 81% від загальної кількості реєстраторів.

Власники цієї техніки вже спілкуються з органами доходів і зборів дистанційно, оскільки вся звітність автоматично передається до серверу обробки інформації Міністерства.

Суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності все активніше користуються можливістю попереднього митного декларування товарів.

Щодня митниці Міндоходів отримують щонайменше як 100 попередніх митних декларацій типу „ЕА”. Якщо у травні, коли була започаткована така форма декларування, було надіслано лише 2 декларації цього типу, то вже у жовтні їх кількість зросла в 1,8 тис. раз та склала 3,6 тис. документів, за 12 днів листопада кількість оформлень сягнула 1,1 тис.

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Від вашої щоденної цілеспрямованої праці залежить наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство. Зі свого боку Міністерство доходів і зборів України прагне бути відкритим для кожного, а його цілі мають бути простими та зрозумілими для громадянина. В цьому нам допомагаєте саме ви – працівники мікрофона і камери.

Міністерство доходів і зборів України офіційно повідомляє, що інформація щодо фактів примусового стягнення благодійних внесків під час розмитнення товарів на Київській митниці Міндоходів, яка розповсюджується через засоби масової інформації, не відповідає дійсності. Міністерство вважає появу цієї інформації провокацією, яка має на меті дискредитацію роботи відомства.

14 листопада поточного року в Івано-Франківську відбудеться семінар для платників Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей України, під час якого платники зможуть дізнатися про основні положення закону щодо трансфертного ціноутворення.